Koronavirüs Destek Webinarı

29 Mayıs 2020, 18:00 - 20:00, Raja Selvam (PhD) ile ücretsiz

Yoğun ilginiz için çok teşekkür ederiz. Raja Selvam (PhD) tarafından gerçekleştirilen ücretsiz Koronavirüs Destek Webinar’ın ses kaydını dinlemek için
tıklayın.

 

Yaşamakta olduğumuz Koronavirüs sürecinin yarattığı stres ve aktivasyon ile hem kendiniz hem danışanlarınızla nasıl çalışabileceğiniz konusunda ücretsiz bir webinar sunuyoruz. Dr. Raja Selvam‘ın anlatımıyla gerçekleşecek olan bu webinar 29 Mayıs 2020 Cuma günü saat 18:00-20:00 arasındadır. Bu Webinar Somatik Deneyimleme® Türkiye ve Raja Selvam tarafından Türkiye’ye özel ve Türkçe’ye ardıl çeviri ile yapılacaktır.

Raja Selvam (PhD) Kimdir?

Raja Selvam (PhD), İntegral Somatik Yaklaşım (Integral Somatic Psychology, ISP)’ın kurucusu ve Peter Levine tarafından geliştirilen Somatik Deneyimleme’nin kıdemli eğitmenlerindendir. Raja Selvam’ın bütünsel yaklaşımı, Afektif Nörobilim, Somatik Deneyimleme, Wilhelm Reich’in Beden Psikoterapisi Sistemleri, Nesne İlişkileri ve Kişilerarası Psikanaliz Ekolleri, Jungian ve Arketipsel Psikoloji, Postüral Entegrasyon, Kraniosakral, Polarite, Bodynamic Analizi ve Advaita Vedanta felsefesi üzerinde şekillenmiştir.